Sprzęt

Motocykle, które udźwigną każde zadanie.

Yamaha FJR 1300

Wygodny i mocny motocykl typu turystycznego. Dzięki nisko położonemu środkowi ciężkości znakomicie sprawdza się podczas powolnej jazdy towarzyszącej biegaczom lub kolarzom. Rzędowy silnik nie generuje wibracji, dzięki czemu zadowoleni będą kamerzyści i fotografowie. Wygodne siedzenie dla pasażera dopełnia obrazu motocykla znakomicie dopasowanego do zadań specjalnych związanych z pracą przy imprezach sportowych i produkcjach tv/film.


Honda VFR1200X Crosstourer

Turystyczne enduro. Model VFR1200X jest wyposażony w silnik V4 o pojemności 1237 cm3, zaawansowane podwozie i pakiet elektroniczny zawierający system kontroli trakcji (TCS) zintegrowany z systemem ABS i opcjonalną dwusprzęgłową skrzynię biegów (DCT) firmy Honda, zapewniającą sprawną i płynną zmianę biegów.


Kawasaki GTR 1400

Kawasaki GTR 1400 to prawdziwa przelotówka, korzysta z tego samego silnika, co supermocny i megaszybki ZZR, ale tutaj został on dostosowany do zupełnie innych zadań. Daleka turystyka, przy rozsądnych prędkościach, komfort, ergonomia i wygoda to atuty GTR 1400. W zestawie otrzymujemy kufry w kolorze motocykla oraz innowacyjny system KIPASS (Kawasaki's Intelligent Proximity Activation Start System). Poza specjalnym nadzorem nad procedurą startu, system kontroluje m.in. ciśnienie w oponach.


Kawasaki Versys 1000

Kawasaki Versys 1000 to idealny towarzysz podróży ze względu na szeroki wybór akcesoriów. Wersja Grand Tourer zawiera dwa kufry boczne o łącznej pojemności 56 l, kufer centralny o pojemności 47 l- w systemie "one key" i z torbami wewnętrznymi. Dodatkowo: osłony dłoni, lampy przeciwmgielne, tank pad, gniazdo 12V, crash pady oraz wskaźnik położenia biegów. Podróżuj na własną rękę.


Kawasaki Versys 650

Co trudne do wyjaśnienia i niemożliwe do skategoryzowania, Versys po prostu przewyższa sumę swoich części. Zawieszenie o długim skoku i sportowe 17-calowe koła, plus smukła sylwetka tego modelu oraz wyprostowana pozycja jazdy kierowcy powodują, że odnowiony Versys 650 jest odpowiedni zarówno do sportowej jak i miejskiej jazdy, aczkolwiek nie straszne mu również górskie szlaki.

Więcej...

Przy dużych zleceniach organizujemy każdą ilość motocykli wraz z kierowcami o odpowiednich kwalifikacjach i dużym doświadczeniu.