Doświadczenie

Z pasją pracowaliśmy przy:

2019
  • Ślężański Mnich
  • Wyścig Kolarski Szlakiem Bursztynowym Hellena Tour 
  • Wyścig Wyszehradzki edycja 2018 
  • Wings for Life World RUN Poznań 2018 
  • CCC Tour Grody Piastowskie
  • Międzynarodowy Wyścig Bałtyk-Karkonosze Tour

2018
  • Ślężański Mnich
  • Wyścig Kolarski Szlakiem Bursztynowym Hellena Tour 
  • Wyścig Wyszehradzki edycja 2018
  • Wings for Life World RUN Poznań 2018
  • CCC Tour Grody Piastowskie
  • Wyścig Korona Kocich Gór 
  • Grand Prix Doliny Baryczy 
  • Międzynarodowy Wyścig Bałtyk-Karkonosze Tour 
  • Mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym Ostróda
  • 75 Tour de POLOGNE UCI World Tour
  • I ROSBieg Rokietnica 2018
2017
  • Ślężański Mnich
  • Wyścig Kolarski Szlakiem Bursztynowym Hellena Tour
  • Wings for Life World RUN Poznań 2017
  • Wyścig Korona Kocich Gór 
  • Grand Prix Doliny Baryczy
  • Międzynarodowy Wyścig Bałtyk-Karkonosze Tour
  • Wyścig Wyszehradzki edycja 2017
  • Mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym Gdynia/Krokowa
  • Visegrad Bicycle Race GP Polski
  • 74 Tour de POLOGNE UCI World Tour
  • Ślężański Mnich 
  • I ROSBieg Rokietnica 2017

2016

  • Mazovia Tour UCI
  • 73 Tour de POLOGNE UCI World Tour
  • Mistrzostwa Polski Świdnica 22-26 06
  • Wyścig Korona Kocich Gór
  • Grand Prix Doliny Baryczy
  • Wyścig Bałtyk Karkonosze Tour
  • Wyścig Wyszehradzki edycja 2016
  • Wings for Life World RUN Poznań 2016
  • Ogólnopolski Wyścig Kolarski Szlakiem Bursztynowym Hellena Tour

2015

  • Górskie Szosowe Mistrzostwa Polski
  • III Edycja Cyklo Gdynia
  • 54. Wyścigu o Puchar Ministra Obrony Narodowej
  • Road Maraton Road Trophy w Istebnej
  • Tour de Pologne
  • UCI Podlasie Tour
  • Międzynarodowy Wyścig Solidarności i Olimpijczyków
  • RoadMaraton: Pętla Beskidzka
  • Mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym Sobótka
  • Memoriał J. Grundmanna i J. Wizowskiego
  • Wyścig Kolarski Korona Kocich Gór
  • Międzynarodowy Wyścig Bałtyk-Karkonosze Tour
  • wyścig kolarski Puchar Równicy w Ustroniu
  • Visegrad Bicycle Race GP Polski
  • Wings for Life World Run
  • Ogólnopolski Wyścig Kolarski Szlakiem Bursztynowym Hellena Tour
  • Ślężański Mnich
2014
  • Tour de Pologne
  • Mistrzostwa Polski Par i Drużyn
  • Cyklo Gdynia
  • Mistrzostwa Polski Masters Krzywiń
  • Górskie Mistrzostwa Polski
  • Wyścig Dookoła Mazowsza
  • Wyścig Kolarski Korona Kocich Gór
  • Akademickie Mistrzostwa Świata
  • Międzynarodowy Wyścig Solidarności i Olimpijczyków
  • Tour de Rybnik
  • RoadMaraton Wisła
  • Memoriał im. J. Grundmanna J. Wizowskiego
  • Visegrad Bicycle Race
  • Wyścig Szlakiem Grodów Piastowskich
  • Wings for Life World Run
  • Ogólnopolski Wyścig Kolarski Szlakiem Bursztynowym Hellena Tour
2013
  • Tour de Pologne
  • Bałtyk Karkonosze Tour
  • Wyścig kolarski Szlakiem Grodów Piastowskich
  • Memoriał im. J. Grundmanna J. Wizowskiego
  • Visegrad Bicycle Race
  • Międzynarodowy Wyścig Kolarski po ziemi kluczborskiej i oleskiej
  • Międzynarodowy Wyścig Solidarności i Olimpijczyków
  • Wyścig Dookoła Mazowsza
  • Mistrzostwa Polski BGŻ Pro Liga
  • Górskie Szosowe Mistrzostwa Polski BGŻ Pro Liga
  • BDC Tour de Rybnik
  • Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Szosowym Niepełnosprawnych EDF Tour
2012
  • Tour de Pologne
  • Tour de Łódź
  • BDC Tour de Rybnik
2011
  • Tour de Pologne
  • Rodzinny Rajd Rowerowy w Czechowicach-Dz.
  • Wyścig Solidarności i Olimpijczyków
2010
  • Tour de Pologne
  • Puchar Świata w Kolarstwie Kobiet Czechowice-Dz.
2009
  • Tour de Pologne
  • Puchar Świata w Kolarstwie Kobiet Czechowice-Dz.

2008

  • Tour de Pologne

2007

  • Tour de Pologne

2006

  • Tour de Pologne